Ranking Value: 839
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Jun 4 1:45 PM |
ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE | 2 - 1 | INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I | |
Semi-Finals | ||||
Jun 3 10:00 AM |
DYNAMO FC DYNAMO 2010 BOYS RED | 2 - 8 | ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE | |
Semi-Finals | ||||
Jun 3 10:00 AM |
INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I | 5 - 0 | COLUMBUS EXPRESS 2010B ORANGE |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DYNAMO FC DYNAMO 2010 BOYS RED (IN) | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 9 |
COLUMBUS EXPRESS 2010B ORANGE (IN) | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 | 6 |
(USA) | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 |
INDIANA FIRE ACADEMY INDIANA FIRE 2010B RED (IN) | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 11 | 3 |
(USA) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
JR. IRISH JR IRISH 2010B PREMIER (IN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 0 |
Sunday, April 23, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
6:30 PM | 4 - 1 | |||
Saturday, May 20, 2023 | ||||
8:30 AM | COLUMBUS EXPRESS 2010B ORANGE | 7 - 3 | INDIANA FIRE ACADEMY INDIANA FIRE 2010B RED | |
8:30 AM | DYNAMO FC DYNAMO 2010 BOYS RED | 2 - 1 | JR. IRISH JR IRISH 2010B PREMIER | |
1:00 PM | COLUMBUS EXPRESS 2010B ORANGE | 3 - 5 | DYNAMO FC DYNAMO 2010 BOYS RED | |
1:00 PM | JR. IRISH JR IRISH 2010B PREMIER | 0 - 3 | INDIANA FIRE ACADEMY INDIANA FIRE 2010B RED | |
Sunday, May 21, 2023 | ||||
8:30 AM | JR. IRISH JR IRISH 2010B PREMIER | 0 - 4 | COLUMBUS EXPRESS 2010B ORANGE | |
8:30 AM | INDIANA FIRE ACADEMY INDIANA FIRE 2010B RED | 0 - 4 | DYNAMO FC DYNAMO 2010 BOYS RED |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I (IN) | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | 9 |
CUTTERS SC 2010 BOYS RED (IN) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 6 |
BOILERS FC 2010 BOYS GOLD (IN) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 3 |
INDY PREMIER SC INDY PREMIER 10B ELITE II (IN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 |
Saturday, May 20, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
10:00 AM | INDY PREMIER SC INDY PREMIER 10B ELITE II | 2 - 3 | BOILERS FC 2010 BOYS GOLD | |
10:00 AM | INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I | 4 - 1 | CUTTERS SC 2010 BOYS RED | |
4:00 PM | INDY PREMIER SC INDY PREMIER 10B ELITE II | 1 - 4 | INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I | |
4:00 PM | CUTTERS SC 2010 BOYS RED | 5 - 0 | BOILERS FC 2010 BOYS GOLD | |
Sunday, May 21, 2023 | ||||
8:30 AM | CUTTERS SC 2010 BOYS RED | 1 - 0 | INDY PREMIER SC INDY PREMIER 10B ELITE II | |
8:30 AM | BOILERS FC 2010 BOYS GOLD | 0 - 7 | INDIANA FIRE ACADEMY NORTH IFA NORTH 2010B I |
Teams | MP | W | D | L | GF | GA | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE (IN) | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 9 |
INDY PHOENIX FC 2010B (IN) | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 4 |
SOUTH CENTRAL SCSA FIRE 2010B RED (IN) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | 4 |
INDY PREMIER SC ECHO PREMIER 10 ELITE I BOYS (IN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 9 | 0 |
Saturday, May 20, 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
8:30 AM | INDY PHOENIX FC 2010B | 0 - 4 | ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE | |
8:30 AM | SOUTH CENTRAL SCSA FIRE 2010B RED | 3 - 2 | INDY PREMIER SC ECHO PREMIER 10 ELITE I BOYS | |
1:00 PM | INDY PHOENIX FC 2010B | 1 - 1 | SOUTH CENTRAL SCSA FIRE 2010B RED | |
1:00 PM | ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE | 2 - 1 | INDY PREMIER SC ECHO PREMIER 10 ELITE I BOYS | |
Sunday, May 21, 2023 | ||||
10:00 AM | ELKHART COUNTY UNITED EFSC 2010 B ORANGE | 5 - 2 | SOUTH CENTRAL SCSA FIRE 2010B RED | |
11:30 AM | INDY PREMIER SC ECHO PREMIER 10 ELITE I BOYS | 1 - 4 | INDY PHOENIX FC 2010B |